Zbavte se nálepky „podpantoflák“

I když každý muž miluje svou partnerku nadevše, někdy si neuvědomuje, že ním žena tak nějak manipuluje. Lidem ve vašem okolí však neunikne, pokud tomu tak je a už vůbec ne, když je to více než očividné.
Abyste neměli z ostudy kabát a mohli jste se chlubit opravdu výjimečnou partnerkou, musíte být mužem, kterému se široko daleko neříká „podpantoflák“.
upřené pohledy

Neustupujte partnerce v každé situaci

Nejčastější chybou mužů, kteří nechtějí mít doma takzvaně peklo a hádat se se svou ženou je to, že jí ve všem raději ustoupí. Řešení, které se vám může zdát adekvátní v závislosti od napjaté situace, však hraje do karet pouze vaší milované. Každým kompromisem z vaší strany, při kterém si partnerka přesadí své, se dostáváte do pozice méněcenné bytosti ve vašem vztahu.
A to je pochopitelně špatně.
Ve vztahu musíte pracovat nejen na jeho dobré kondici, ale i na komunikaci, která občas spočívá i ve výměně názorů. Je to v pořádku, že čas od času nastane ve vaší domácnosti bouřka, protože pak můžete hrdě prohlásit, že jste silný pár, který umí řešit konflikty a nastolit doma rovnováhu.
stín na obličeji

Nenechte se utlačovat zákazy

V každém vztahu je nutné, mít mezi sebou vzájemný respekt a dopřát tomu druhému i špetku svobody. V případě, že ji postrádáte, stojí za tím nejen váš postoj k tomu, co vám dovolí partnerka, ale i její přístup k vaší osobnosti.
Vážit by si vás měla stejně tak jako vy ji a právě proto, byste neměli nad jejími zákazy kývat hlavou a vždy souhlasit.
Vztah není o tom, aby v něm byl jeden poslušný a ten druhý velitel. Měli byste si být rovni a respektovat rozhodnutí toho druhého už jenom z toho důvodu, že k sobě chováte vzájemnou důvěru. Není tedy na místě, abyste seděli doma a nikam si nevyrazili (nebo se s někým nestýkali) jenom proto, že si to přeje vaše partnerka. Buďte chlapem a dupněte si v každé situaci, která si říká o to, abyste měli doma hlavní slovo vy.